Банско удари дубъла на Славия

Банско постигна нова домакинска победа. Банскалии се наложиха над втория отбор на Славия с резултат 2:1. Това бе шеста победа от началото на сезона за възпитаниците на Борис Галчев.

Домакините стартираха ударно срещата, но добрите намеси на вратаря попречиха резултата да бъде открит. Обратно на очакванията Славия поведоха в 19-тата минута след контра-атака. Козлите вдигнаха оборотите и в края на първото полувреме успяха да реализират след прецизен удар на младата надежда Теодор Чолев. Втората част продължи изцяло под диктовката на домакините, а победния гол реализира Иван Георгиев след перфектно подаване от капитана Костадин Слаев.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Въпреки следобедния час и работния ден на стадион “Свети Петър” присъстваха доста фенове, които се завърнаха след наказанието от БФС. В следващия мач Банско гостува на втория в класирането ЦСКА-София II.