Хетафе и Бетис стартираха ударно, но стигнаха до очакван резултат

Съставите на Хетафе и Бетис завършиха при 1:1 в двубой от 10-ия кръг на испанския шампионат. Отборите си размениха головете още в началото, след като Марк Рока беше точен за гостите още преди изтичането на първата минута, а в 17-ата Борха Майорал изравни.

Ремито е четвърто поредно за тима от Мадрид, докато за клуба от Севиля “хиксът” е четвърти за последните пет мач в Ла Лига.

И двата отбора имаха своите шансове за победно попадение през второто полувреме. В 71-вата Майорал излезе сам срещу вратаря, но Клаудио Браво спаси. В последните секунди пък Борха Иглесиас се оказа на отлична позиция, но стреля слабо.