Несебър разгроми Карнобат да купата на АФЛ

В Несебър, едноименния тим елиминира отбора на Карнобат със 7:2 в полуфинал на Област Бургас от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. В срещата взеха участие доста футболисти, които досега играха по-малко от началото на сезона. Първото полувреме не предвещаваше последвалото „голово торнадо“. Венцислав Христов откри за домакините, десетина минути след началото. Иван Стоянов удвои в 35-ата минута. При това съотношение, съперниците се прибраха в съблекалните за почивка. В началото на втората част Ненко Петров върна интригата – 2:1. Радослав Терзиев обаче реализира първия от трите си гола. После Петров пак вкара – 3:2. В оставащото време до края несебърци скъсаха мрежата с попаденията на Христов, Терзиев, Виктор Янев и пак Терзиев. За гостите дебют в мъжкия футбол направиха юношите от школата на клуба Симеон Атанасов, Христо Плахов и Деян Делев. Общо осем местни футболисти играха в двубоя за Карнобат.