Несебър разгроми ФК Ямбол

В Несебър, едноименния тим надигра отбора на Ямбол с 5:1. Срещата е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините изковаха успеха за половин час през първото полувреме. Николай Дросев откри от дузпа, десетина минути след началото. В 15-ата Никола Гавов удвои. Само след 180 секунди обаче Стоян Маринов върна едно попадение – 2:1. В 35-ата минута, Дросев се разписа за втори път.

Коста Далев вкара четвъртия гол малко преди почивката. При този резултат, капитана на гостите Александър Андонов пропусна да реализира от дузпа. Радослав Терзиев фиксира окончателното 5:1 в 70-ата минута. Още можеха да вкарат домакините.