Категорична победа за Партизан

Партизан надигра едноименния тим на град Левски с 3:0 в Червен бряг. Срещата е от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Малко бяха головите възможности през първата част. Георги Петков пропусна да вкара за домакините, а Дейвид Симеонов за гостите. В 42-ата минута обаче играещия треньор на червенобрежкия състав Любомир Иванов изведе Мартин Трифонов и той откри резултата. След почивката футболистите на Партизан наложиха волята си. В 53-ата минута Ивелин Аладжов центрира и Георги Петков реализира с глава – 2:0.

Влезлият като резерва Христо Димов се разписа още с първото си докосване на топката след като го изведе Дилян Димитров в 70-ата минута. Пропуски пред вратата на левскарите направиха веднъж Дилян Димитров и два пъти Михаил Милчев. Венцислав Миленов пък имаше шанс пред отсрещната врата.