Треньорът на Саяна след хикса с Гигант: Дори можеха да ни бият

1:1 приключиха в Хасково, местния Саяна и Гигант (Съединение). Срещата е от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Равенството отдалечи двата отбора от лидера Спартак (Пловдив). Костадин Пеев подаде отдясно и Ангел Костов откри за домакините в средата на първото полувреме. Аурел Мусай възстанови равенството с шут от границата на наказателното поле в 37-ата минута. Гостите натискаха след почивката. Накрая Райко Алов тресна гредата на хасковската врата.

„Слаб мач за нашия отбор. Дори можеха да ни бият“, коментира след двубоя пред Sportal.bg треньорът на Саяна Живко Желев.