Ботев (Пд) отново вдигна Купата 7 години по-късно! "Канарчетата" триумфираха в атрактивен сблъсък с Лудогорец с 3:2

Саяна вкара девет пъти на ФК Сливен

Саяна (Хасково) разгроми у дома едноименния тим на Сливен с 9:0. Срещата е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Очакван успех с разлика за селекцията на Живко Желев над младия състав на гостите.

Топката спря седем пъти в мрежата на сливенски страж за 36 минути през първото полувреме. Ахмед Осман се разписа четири пъти. Два гола вкара Христо Димитров, а Костадин Пеев също разтресе мрежата. Десетина минути след почивката Васил Колев беше фаулиран и Милен Танев вкара дузпата. После Колев също записа името си сред голмайсторите.