Късни пропуски на Иско удължиха мъките на Бетис

Колебливият този сезон отбор на Бетис записа разочароващо 1:1 срещу Кадис на свой терен в мач от 6-ия кръг на Ла Лига и със само 8 точки е в средата на класирането.

Гостуващият отбор даже поведе с първия си точен удар в мача, като това се случи в 41-вата минута, когато Кристофер Рамос беше точен с глава.

В 52-рата напречната греда спаси домакините от второ попадение в тяхната мрежа.

Отборът от Севиля изравни в 60-ата чрез атрактивно изпълнение на Гуидо Родригес.

След това се игра предимно пред вратата на Кадис, като особено силен стана домакинският натиск в последните минути. Само в рамките на добавеното време Бетис пропусна три изгодни положения. Две от тях дойдоха след удари на Иско, като отлично се намеси и вратарят Ледесма.