Кристъл Палас и Фулъм завъртяха скучно лондонско дерби

Кристъл Палас и Фулъм завършиха 0:0 в лондонското дерби от шестия кръг на Премиър лийг, играно на „Селхърст Парк“. „Котиджърс“ имаха по-добрите възможности през първата част, но Сам Джонстън спаси удари на Андреас Перейра, Вилиан и Раул Хименес. Еберечи Езе бе най-опасният играч на домакините, но веднъж той прати топката в ръцете на Лено от пряк свободен удар, а друг негов изстрел премина встрани от целта.

През второто полувреме двата обора не сътвориха почти нищо интересно в атака. Вилиан и Матета имаха по една половинчата възможност, но това бе твърде малко. Така Фулъм, който все пак бе по-опасният отбор днес, пропусна да запише две поредни победи като гост на „орлите“ за първи път от 1978 година.

Палас пък показа доста безидейна игра, въпреки че Рой Ходжсън се завърна, след като пропусна мача през миналия уикенд заради болест.