Монако изпусна победата в последните секунди срещу Лориен

Монако изпусна победата и направи 2:2 при гостуването си на Лориен в мач от 5-ия кръг на френската Лига 1.

Резултатът бе открит от нападателя на домакините Айегун Тосин още във 2-ата минута. В 17-ата минута Александър Головин изравни резултата за Монако след пас на Юсуф Фофана, като отбеляза втория си гол за сезона.

През втората част в 69-ата минута руснакът се отчете и с асистенция, като подаде на новото попълнение на  “монегаските” Фоларин Балогун. В седмата минута на даденото от съдията продължение полузащитникът на Лориен Ромен Февр отбеляза страхотен гол от воле и спаси тима си от поражение.

Монако има 11 точки и засега е начело в класирането на Лига 1, като тимът все още няма загуба от началото на сезона. Лориен пък временно е на 11-о място в таблицата с 6 точки.