Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Новият треньор на Локо (София) дебютира с успех срещу дубъла на ЦСКА 1948

Локомотив (София) спечели контролата срещу дублиращия отбор на ЦСКА 1948 с 3:1. Приятелската среща на "Арена Царско село" беше неофициален дебют за новия треньор на "железничарите" Данило Дончич.

"Червените" откриха резултата малко след като измина половин час игра от началото на мача. Футболист на домакините беше съборен в наказателното поле, а Мариян Тонев реализира отсъдената дузпа.

Данило Дончич: Моя цел е да направим единство между играчи, ръководство и фенове

В 33-ата минута Карлос Франса изравни, след като бе оставен малко пред голлинията и без проблем реализира във вратата на Станислав Нисторов. До почивката не паднаха повече попадения.

В 55-ата минута Локомотив осъществи пълен обрат. "Железничарите" също получиха възможност да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Димитър Митков, който се разписа хладнокръвно, въпреки че вратарят усети ъгъла на изстрела.

Карлос Франса: Ще работим, за да се върнем на правилния път

В 71-вата футболистите на Данило Дончич организираха добра атака, която беше завършена успешно от Митков, с което бе оформен и крайният резултат. След паузата за Локо (София) предстои дерби със Славия, а ЦСКА 1948 II гостува на Литекс в Ловеч.