Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново /Почивка/

Литекс подчини Светкавица за половин полувреме

Литекс (Ловеч) елиминира Светкавица в Търговище с 4:1 в предварителния кръг от турнира за купата на страната. Селекцията на Добромир Митов си свърши работата още през първото полувреме. В 9-ата минута Евгени Игнатов посрещна избита топка и я насочи в мрежата на домакините. Павел Жабов удвои в 16-ата след подаване отляво. Васил Василев направи резултата класически с глава след центриране в 33-ата минута. Капитанът Цветан Илиев реализира от дузпа за 1:3, секунди преди почивката. След нея ловешкия тим продължи да натиска, негов играч уцели гредата. Сулиман Абдулганию пък вкара четвъртото попадение, точно когато рефера вдигна 4-минутно продължение.