Удинезе остана без победа

Валенсия допусна втора поредна загуба, след като отстъпи с 0:1 при гостуването си на Алавес. Единственото попадение падна в началото на срещата. В шестата минута Дженк Йозкаджар си отбеляза автогол, след като отклони топката след центриране на Рубен Дуарте. Домакините можеха да поведат и по-рано, но Кике Гарсия пропусна дузпа и то го направи на два пъти.

Гостите можеха да поведат, но Чедира стреля над вратата от добра позиция. Малко по-късно те бяха още по-близо до гола. Топката мина успоредно на голлинията, но Матиас Суле не успя да завърши. Удинезе отговори с удар на Томен, който Турати отрази, а след това Лоненцо Лука стреля слабо.

Фрозиноне получи дузпа в 28-ата минута за нарушение на Ферейра срещу Гели, но това решение бе отменено поради засада в началото на атаката. Малко след почивката имаше подобна ситуация за домакините. Първо бе отсъдена дузпа, но след разглеждане с ВАР тя бе отменена. Куриозите продължиха и секунди по-късно Романьоли си отбеляза автогол, но попадение нямаше, тъй като преди това топката бе излязла от терена.

Турати се справи с удар на Самарджич, а колегата му Марко Силвестри спаси Удинезе след опит на Харуи, а Кабаселе успя да попречи да Чедира при добавката. Добрите изяви на двамата вратари продължиха и до гол не се стигна.

Снимки: Gettyimages