Салернитана и Удинезе врътнаха реми и остават без победа от началото на сезона

Отборите на Салернитана и Удинезе не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 2-рия кръг на Серия "А". Мачът завърши при резултат 1:1, като така двата тима продължават да нямат успех от началото на сезона.

Гостите първи взеха преднина в мача. В 57-ата минута Лоренцо Лука свали с глава за Лазар Самарджич, който нахлуваше от втора позиция и от движение изстреля топката във вратата за 0:1.

В 72-рата минута обаче Антонио Кандрева пусна пас в коридор за Булае Диа, който стреля в близкия ъгъл за 1:1.

След това реми Салернитана има 2 точки в актива си и заема 12-тата позиция в класирането. Удинезе пък е само с 1 точка до момента и е на 16-ото място.