Живко Миланов: Надеждата умира последна, Левски ще се бори в Германия

Бившият футболист и треньор на Левски Живко Миланов говори пред медиите след последния съдийски сигнал на двубоя между “сините” и Айнтрахт (Франкфурт). Двата тима завършиха наравно 1:1 и така родният отбор запази шансовете си за класиране в групите на Лигата на конференциите.

Левски продължава да мечтае! Уникален гол и атмосфера за "сините"!

“Един добър мач за Левски, имаха положения, особено през второто полувреме. Доста ми харесаха, надявам се да могат да покажат и едно добро лице в Германия. По-трудно ще е там, но вярвам, че могат да направят нещо.

Като гледаме реално на нещата, мисля, че равният резултат е реален. Но със сигурност Левски беше по-добър второто полувреме.

Това е европейски мач. Мисля, че съдията се справи, все пак има и ВАР. Ако ВАР не са я видяли, значи е нямало дузпа. Мисля, че съдията се справи.

Със сигурност очаква доста тежък мач в реванша. Ще е съвсем различен Айнтрахт там. Надявам се да бъдат компактни и ако се отдаде възможност на Левски, да могат да ударят. Надявам се, ако може да вкарат бърз гол, да им даде доза спокойствие. Надеждата умира последна, Левски ще се бори там. Ако запазят агресията от второто полувреме днес, имат шансове”, заяви Миланов.