Десет от „Розите“ излъгаха Саяна

Розова долина (Казанлък) спечели с 1:0 в Хасково срещу Саяна. Срещата е от третия кръг на Югоизточната Трета лига. Иван Чергев осигури успеха в 88-ата минута, когато Росен Димитров го изведе сам срещу вратаря и той реализира. Селекцията на Атанас Апостолов игра 75 минути с десет футболисти, защото след началния четвърт час, само за десетина секунди, рефера вдигна последователно два жълти и червен картон на Мартин Маринов.

Целият мач се игра в половината на казанлъшкия тим. Той нямаше удар към отсрещната врата, но пък с дисциплинирана игра опази мрежата си суха.