Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 3:0

Монако обърна Болоня

Тимът на Монако надигра състава на Болоня с 3:2 в мач от предсезонната подготовка на двата отбора.

Италианците трябва да съжаляват за загубата, защото на полувремето водиха с 2:0 след попаденията на Антонио Раймондо (5') и Люис Фъргюсън (13'). След почивката монегаските демонстрираха класа и обърнаха развоя на срещата в своя полза. Първо Александър Головин възстанови равенството с двете си попадения (54', 75'), а след него защитникът Гийермо Марипан (90') довърши обрата.

В следващата си контрола, която е на 29 юли (събота) от 21:30 българско време, Монако ще играе с друг италиански отбор - Дженоа, докато Болоня ще срещне германския Утрехт на 2 август (сряда) от 16:00.

Снимки: Gettyimages