Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 2:0/ Почивка

Три от три за Септември

Септември победи Спартак (Плевен) с 2:1 в мач от третия кръг на Втора лига. Точни за играчите на Красимир Балъков бяха Айкут Рамадан от дузпа и Асен Георгиев. За гостите точен бе Християн Петков.

Резултатът бе открит от Септември в 14-ата минута, когато Айкут Рамадан реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Самб Бадара.

В 55-ата минута гостите изравниха. Боримир Карамфилов намери Християн Петков в наказателното поле и младият играч прокара топката покрай Димитър Шейтанов за 1:1.

В 73-ата минута домакините излязоха отново напред. След центриране от ъглов удар Асен Георгиев засече топката в мрежата.

С успеха си днес Септември записа трета поредна победа и е едноличен лидер в подреждането на втория ешелон. Спартак пък остава на дъното без актив все още.

23 Септември 2:1 Спартак (Плевен)

СЕПТЕМВРИ 2:1 СПАРТАК (ПЛЕВЕН)
1:0 Рамадан (14-д)
1:1 Петков (55)
2:1 Георгиев (73)

СЕПТЕМВРИ: 21. Шейтанов, 5. Георгиев, 7. Рамадан, 24. Маринов, 15. Динков, 10. Костадинов, 23. Гаврилов, 13. Йорданов,11. Стоянов, 26. Бадара, 19. Арахангелов

СПАРТАК (ПЛЕВЕН): 1. Антонов, 2. Калчев, 4. Пицолис, 19. Пехливанов, 21. Макавеев, 15. Бакуцис, 8. Чернаков, 10. Шопов, 20. Георгиев, 14. Карамфилов, 11. Петков