Септември (Тервел) удари Нефтохимик в голов екшън

Септември (Тервел) се наложи с 4:3 над гостуващия му Нефтохимик (Бургас) в приятелската среща. Стана двуостър мач, в който съперниците заложиха на атаката. Освен седемте гола, имаше още критични моменти пред двете врати. Георги Георгиев откри за домакините, десетина минути след началото. Михаил Мирошник възстанови равенството в 15-ата минута. Десетина по-късно, Георгиев отново даде преднина на тервелския тим. Христо Станчев направи 3:1 в 37-ата минута. Кристиян Пешков реализира четвъртото попадение в началото на втората част. Тогава на терена за Септември имаше вече седем нови футболисти. В 68-ата минута Светослав Славов реализира дузпа за 4:2. Алекс Димитров вкара третия гол за бургазлии, секунди преди края.