Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона София 0:1

Късен начален час за двубоя между Левски и Шкупи в Северна Македония

УЕФА най-сетне обяви часа на първия мач между Левски и Шкупи във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. „Сините“ гостуват в Скопие на 27 юли (четвъртък). Двубоят между състава на Николай Костов и тима от Северна Македония ще се проведе на „Арена Тодор Проески“ и ще започне в 22:00 часа.

Левски урежда с картотека новото си попълнение за визитата на "Колежа"

По-рано днес стана ясно, че реваншът между Левски и Шкупи ще се играе на 3 август (четвъртък) от 20:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“.

Припомняме, че българските отбори започват участието си директно във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Шкупи пък стартира от първия кръг на пресявките и отстрани литовския Хегелман с общ резултат 5:0 (победа с 5:0 като гост и домакинско 0:0 в Скопие).