ЦСКА-София 1:0 Берое

Петър Колев: Видях плахи хора на терена и ще взема мерки

Наставникът на Беласица (Петрич) Петър Колев не беше доволен от своя тим след загубата с 1:2 от Янтра (Габрово). Тимът допусна обрат, а според специалиста причината е, че отборът му не е показал увереност.

„В първото полувреме влязохме по-добре. Имахме чисти ситуации. През второто полувреме допуснахме колебание. Липсва ни самочувствие и увереност на чужд терен. Получихме изключително елементарен гол. Щях да бъда по-доволен да не бъде отсъдена дузпа за нас, но след това отсъжданията да бъдат по-нормални. Бяхме подготвени за това нещо. Не търся причината в съдията. Видях изключително плахи хора на терена и ще взема мерки. Нямахме много опции за селекция. Имаме играчи, които са някаква опция, но не и за основни играчи. Повечето от тях имат добри качества. Имат стара слабост от миналия сезон да показват неувереност на чужд терен. Вкъщи сме по-уверени и играем по-добре. Решаващ компонент във Втора лига е да показваш повече увереност и агресивност на чужд терен“.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!