Илич: Проблемът е в нас, няма да се оплаквам, в България няма лесни мачове

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич обяви след нулевото равенство срещу Хебър в Пазарджик, че трудно се играе срещу отбор, който се защитава през цялото време. Сръбският специалист обаче добави, че проблемът да не спечелят “червените” срещата е в тях и поздрави пазарджиклии за представянето им.

Любо Пенев и Хебър приземиха звездната селекция на ЦСКА - София

“През първото полувреме не използвахме някои положения, които имахме. В такъв мач, в който отборът срещу нас се брани във всяка минута, е трудно да се играе. Мачът завърши 0:0. Не искахме този резултат, но се случи.

Очаквах Хебър да играе защитно. Проблемът е в нас. Първото имахме 4-5 положения, от които не се възползвахме. Два-три пъти техният вратар се намеси добре. Бориха се и им честитя точката.

Липсваха ни някои играчи. Имахме наказани, други по други причини ги няма. Асприля не е картотекиран, Туфегджич и Бисмарк са контузени. Никога през живота си не съм се оплаквал, няма да се оплаквам и сега. Това е само първи кръг.

Предстои ни Европа, така че сме длъжни да ротираме играчите както през миналата година. В България няма лесни мачове. Срещу Крумовград ще зависи само от нас - как ще влезем в мача и дали ще се възползваме от положенията си”, обобщи Илич.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!