Захари Сираков със забележки към футболистите си

„Доволен съм от старанието на момчетата. Продължаваме обаче да получаваме голове от статични положения. Трябва да поемаме отговорност при центриранията и да се борим по-добре“, заяви пред Sportal.bg Захари Сираков.

Вчера в Разград, водения от него Лудогорец III завърши 2:2 с Фратрия (Варна) в приятелска среща. Головете паднаха през първото полувреме. Емил Панов проби, даде пас по тревата и Петър Кирев откри головата сметка на домакините. Васил Андони изравни с глава. Денис Кадир направи обрата факт с попадение от дузпа – 1:2. После настана суматоха пред варненската голлиния. Вратарят отрази удар, но след добавката на Кирев стана 2:2. След почивката за Лудогорец излезе нова единадесеторка.