Локо (ГО) победи Вихър

Локомотив (Горна Оряховица) надви с 3:2 гостуващия му Вихър (Славяново) в приятелската среща. Мачът започна интригуващо с попадение в началните секунди на Христо Марков. Половин час по-късно Жулиен Бенков се разписа за славяновския тим – 1:1. В 71-ата минута съдията отсъди дузпа, но вратаря на Вихър я спаси. При последвалата суматоха обаче, Тодор Бакърджиев вкара с глава за 2:1. В 75-ата минута, топката отново беше поставена на бялата точка и този път вратаря на „железничарите“ Венци Димитров беше точен. В последните секунди Цветан Петров изпълни прецизно фаул за окончателното 3:2.