Два късни гола оставиха Железничар в битката с Динамо (Минск)

Отборите на Железничар и Динамо (Минск) не успяха да излъчат победител в първия мач помежду си в Босна и Херцеговина от първия квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата завърши при резултат 2:2, като гостите водеха с две попадения, но допуснаха изравняване в края.

Съставът от Минск взе преднина от два гола, след точни изстрели на Иван Бахар в 41-вата и Владислав Морозов в 50-ата минута.

В края на мача обаче Железничар успя да стигне до ценно равенство. И двата гола бяха дело на Дженан Харачич, който се разписа в 85-ата и 91-вата минута.

Така всичко ще се реши в реванша след седмица, който ще се играе в Баку.