Турнир на талантите U14: Зона Велико Търново - Зона София

Бдин победи Спартак в Плевен

Бдин (Видин) надви като гост Спартак (Плевен) с 3:1 в приятелска среща. Крайдунавският тим дръпна с два бързи гола. Александър Соколов центрира и в стремежа си да избие топката, капитана на домакините Иво Върбанов си вкара автогол в 6-ата минута. След още толкова време, вратаря на плевенчани Станислав Антонов излезе напред и Николай Цветков-Демона насочи топката в празната врата с удар от 30 метра – 0:2. Четвърт час след почивката, съдията отсъди дузпа за Спартак, но видинския страж Мартин Цветанов спаси удара на Васил Шопов. В 65-ата минута Христиан Петков подаде от фланга, Боримир Карамфилов изпревари съперник и намали на 1:2. Секунди преди края Роберто Росенов пусна топката зад плевенската защита и Георги Станимиров фиксира окончателното 1:3.