"Червена" инвазия в Благоевград, ЦСКА - София излиза за нова убедителна победа

Загорец тръгна с категорична победа

Загорец (Нова Загора) победи едноименния тим на Ямбол с 3:0 в първа приятелска среща на двата отбора от началото на подготовката. Селекцията на Мирослав Миндев доминираше и можеше да бие с повече. Спря ги вратаря на съперника лев с отличните си намеси. Той обаче извади топката от мрежата си в 8-ата минута, когато след центриране от фаул, Пламен Тенев откри резултата. Кристиян Стоилов подаде на Иван Петров-Атаката, който стреля в гредата и Венцислав Иванов посрещна върналата се топка на терена – 2:0 в 21-ата минута. Пламен Иванов подаде на Иван Винков, който направи резултата класически в средата на втората част.