Загорец с категоричен успех

Загорец победи Родопа (Смолян) с 3:0 в Нова Загора. Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Божидар Димитров се разходи между смолянските бранители и подаде пред празната врата, откъдето Пламен Иванов откри резултата в средата на първото полувреме. Гостите имаха възможност да изравнят, но я пропиляха.

Шанс се откри за тях веднъж и след почивката, но пак не стана. В 70-ата минута Пламен Тенев покачи на 2:0 след асистенция на Иван Тошев. Последният стреля от воле малко преди края, вратаря изби, но след удар на Йордан Желев падна третия гол. Още доста възможности за попадения не реализираха футболистите на Мирослав Миндев.