Майкъла: ЦСКА 1948 даде титлата в ръцете на ЦСКА и я взе, Левски предаде публиката си

Бившият стопер, селекционер и изпълнителен директор на ЦСКА Георги Илиев коментира пред Sportal.bg последните събития в българския футбол. Снощи Лудогорец защити шампионската си титла, а по същото време отборът на Саша Илич удари Левски с 2:0 в дербито.

Сектор "Г" за "синята" агитка: Позор и унижение - да мълчиш почти цял мач и да избухваш при гола на Лудогорец

"Хубава победа, хубав завършек на сезона, но много нагарча заради изпуснатата титла. ЦСКА 1948 даде титлата в ръцете на ЦСКА и след това я взе. Направиха ни равен на "Армията" и паднахме от върха. Всичко зависеше от нас, биеш последните два мача и ставаш шампион. Първите 30 минути срещу ЦСКА 1948 бяхме доста зле. Това са важните мачове, а не да победиш Ботев (Враца), Хебър (Пазарджик) и Септември. Биеш Левски, Лудогорец и ЦСКА 1948, защото и те са фактор вече, другото е лесно.

Пирова победа за ЦСКА - София! Андреев "закопа" Левски, но "червените" също плачат

Левски предаде публиката си. Това е мое мнение, разбира се. Феновете на Левски толкова много помагат на клуба в последните три години, а в два поредни мача гледат любимците си да подхождат несериозно. За мен Левски не игра сериозно в Разград и срещу ЦСКА. Нашите след мача трябваше да прегърнат вратаря на Левски. Не ми харесаха и обяснения след мача - бараж, състав, дълбочина. Сигурен съм, че ако беше Мъри Стоилов, срещу ЦСКА щеше да пусне същия състав от мача с Лудогорец. Догодина "сините" ще се борят за третото място. Тази година вървяха четвърти-пети, догодина трети-четвърти", каза Майкъла.