Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Спартак (Пловдив) и Сокол (Марково) не излъчиха победител

В Пловдив местния Спартак и Сокол (Марково) завършиха 1:1 и отложиха разрешаването на спора помежду им за следващия сезон. С днешния двубой от последния 38-и кръг, приключи първенството на Югоизточната Трета лига. Гостите вкараха и двата гола. Първото полувреме протече равностойно. Два критични момента имаше пред вратата на Сокол, а пред пловдивската бяха три. Домакините изпълниха корнер, Стоян Митев опита да избие и си вкара автогол в 40-ата минута – 1:0. След почивката гостите бяха по-добри. Ангел Рахов пропусна на три пъти да изравни.

Авторът на автогола Митев имаше възможност да се реабилитира, но от голлинията изкара топката в аут. Пред отсрещната врата Георги Лазаров пропиля добра възможност. Секунди преди края Станимир Марински се пребори за топката, изведе сам срещу вратаря Теодор Митрев, който реализира за окончателното 1:1.