ФК Сливен и Спартак (Пловдив) не разрешиха спора

ФК Сливен и Спартак  (Пловдив) не разрешиха спора

2:2 приключиха в Сливен, едноименния тим и Спартак (Пловдив). Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Получи се добър мач. Домакините трябва да съжаляват, че създадоха доста положения, но не вкараха поне гол повече от съперника. Само до почивката имаха четири възможности да го сторят, но не се възползваха.

Всички попадения паднаха след почивката. Кристиян Стоилов опъна пловдивската мрежа. После обаче брат му Мартин Стоилов изравни, вкарвайки си автогол. Кристиян отново даде преднина на Сливен. Георги Лазаров обаче възстанови равенството – 2:2.