Оборище разби Пирин в Гоце Делчев и завърши на върха във Втората група на Югозапад

Оборище спечели гостуването си на Пирин (Гоце Делчев) с 4:1. Домакините откриха резултата през първото полувреме, но няколко минути по-късно Никола Лалев изравни с глава след центриране на Стенислав Георгиев.

Още в началото на втората част Никола Лалев отбеляза втори гол със страхотен удар извън наказателното поле. По-късно Петко Петков, също с глава, отбеляза третото попадение за Оборище️.

Отново Петков, след индивидуален пробив, оформи и крайния резултат, с който футболистите на Кириякос Георгиу завършиха първенството с три поредни победи и класираха отбора на първо място във Втората група на Югозападната Трета лига.