Педриньо: Идвам от Бразилия, свикнал съм на такава атмосфера

Офанзивният футболист на ЦСКА 1948 Педриньо даде мнението си след равенството на своя тим от ЦСКА - София. Двата тима завършиха 1:1, като именно бразилецът бе точен за своя тим в края на първата част.

Леден душ за ЦСКА - София! ЦСКА 1948 с нова сензация след пропуск на Турицов от дузпа в 102-ата минута

“Смятам, че беше важен гол, защото изравнихме. Този гол успя да ни помогне да се успокоим и да излезем по-спокойни през второто полувреме. Сега е важно да продължим да работим.

За мен беше спокойно. Аз идвам от Бразилия, там обстановките са подобни и съм свикнал. За мен най-важното е да вкарам гол, няма значение дали срещу бразилец, или българин”, заяви Педриньо.