Илич: Голям шок за нас, беше ни страх и сега се надяваме друг да ни помогне

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич бе много разочарован от равенството 1:1 срещу ЦСКА 948. “Червените” пропуснаха дузпа в 102-ата минута, като при победа, титлата щеше да е доста по-близо кръг преди края.

Леден душ за ЦСКА - София! ЦСКА 1948 с нова сензация след пропуск на Турицов от дузпа в 102-ата минута

“Изключително труден момент за нас. В случай, че бяхме победили, в последния кръг всичко щеше да зависи от нас. В момента не е така, остава ни да стискаме палци някой друг да играе за нас. Започнахме с огромен страх. Предполагам, че напрежението бе прекалено голямо за футболистите. Освен за страха няма за какво да ги виня. В някои моменти играехме стихиен футбол, но пак стигнахме до някакви възможности. Турицов има моята голяма подкрепа въпреки пропуска. Отдавна ЦСКА не е бил толкова близо до титлата и два кръга да държим всичко в своите ръце. Назон продължава да има проблем в коляното. Ако можехме да го използваме от самото начало, щеше да е по-различно. Все още не знаем какво е състоянието на Матей. Срещу Левски ще играят тези, които са в състояние. Поздравявам отбора на ЦСКА 1948 за резултатите в последните два мача. Надявам се да има феърплей до края. Голям шок за нас, това ще окаже влияние на футболистите. Предстои ни най-големият мач в българското първенство, но няма да се оплакваме.

Снимки: Владимир Иванов