14-годишни дебютираха за първенеца Несебър при загубата в Асеновград

Победителят в първенството ОФК Несебър завърши сезона с 1:2 като гост на Асеновец (Асеновград). Срещата е от последния 38-и кръг на Югоизточната Трета лига. За гостите дебютираха 14-годишните Велин Желев – вратар, Никола Желязков – влязъл като резерва и Радослав Терзиев на 17 г., който започна като титуляр.

Несебърци откриха резултата чрез Хидает Хюсеин. Преднината им се запази до 55-ата минута, когато Александър Димов изравни след центриране от ляво. Обратът стана факт десетина минути по-късно, когато Васил Гуджев центрира от дясно и Реджеб Халил вкара втория гол за домакините. Те доиграха мача с десет футболисти, защото Александър Христев получи втори жълт и червен картон в 78-ата минута.