ФК Сливен с важен успех

Едноименният тим на Сливен победи у дома Левски (Карлово) с 4:2. Двубоят е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Младият състав на домакините заслужи ценните три точки с играта си през всичките 90 минути. Стана двуостър мач с достатъчно възможности за гол пред двете врати, повечето бяха пред тази на левскарите. Кристиян Стоилов опъна карловската мрежа през първото полувреме. Стори го за втори път и след почивката.

Капитанът Запрян Запрянов върна интригата с гол от дузпа – 2:1. Влезлият като резерва Здравко Петров вкара третото попадение за Сливен. Запрянов обаче пак беше точен от дузпа – 3:2. От бялата точка вкара и сливенския капитан Донислав Бозев. Накрая Кристиян Стоилов беше отстранен с червен картон за бавене на топката.