Херо: По-стойностни сме от директните противници и не заслужаваме да изпаднем, този отбор ще влезе с лекота
Наставникът на Спартак (Варна) Димитър Димитров отново наблегна след равенството (1:1) срещу Берое в Стара Загора, че неговите футболисти надиграват пореден противник, но не печелят срещата.
,fit(478:270))
Берое някак оцеля срещу Спартак (Варна), късметът пак изостави "соколите"
“За пореден път не ни достигна реализацията. Това не е първи мач, в който играем по-добре, но не побеждаваме. И получаваме гол от нищото. Първи удар и гол. Когато знаеш, че трябва да спечелиш на всяка цена, те сковава. Но аз съм доволен от играта. Ако този отбор се запази и се надгради малко, смятам, че с лекота ще влезе. Не като миналата година - от 10 кръга една точка и вече е изпаднал. Аз съм доволен от поведението на футболистите, играха близко до игровия потенциал.
Скамейката ни е къса, но това са момчета. Да, изморени са, защото играят едни и същи хора, но като качество на играта нямам претенции към тях.
Днес трябваше задължително да спечелим. Показваме на директните противници, че нашият отбор е по-стойностен и не заслужава да изпадне”, конкретизира Херо.
Carlsberg "Домът на Феновете" е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.