Младенов: Трябваше да сме по-агресивни, ако не се класираме за Европа, ще е голям провал

Оперативният директор на ЦСКА 1948 Стойчо Младенов застана пред медиите след поражението на своя тим от Лудогорец. “Червените” загубиха във финала за Купата на България след загуба с 1:3.

Лудогорец триумфира с купата, мъката е за ЦСКА 1948

“Първото полувреме загубихме цели 45 минути. След смените върнахме в мача, но накрая всичко беше толкова стихийно. Трябваше по-голям характер да покажем, повече единоборства да спечелим.

Само Умарбаев е играел и печелил финал за Купата, други в състава нямаше. Трябваше по-агресивни да бъдем, защото Лудогорец, когато им дадеш пространства, са опасни и силни. Това беше ключовото.

Нищо от никого не зависи. Нормално е, когато няма резултати, да има напрежение, надявам се, ако има такова, да го успокоим. Предстоят ни важни мачове. Надявам се сега в неделя да постигнем положителен резултат и да има “хепи енд”.

Ние, ако не се класираме за Европа, ще е голям провал”, заяви Младенов.