Бдин с поредна крачка към професионалния футбол

Бдин (Видин) надигра у дома Ювентус (Малчика) с 4:0 и направи поредна крачка към изкачване в професионалния футбол. Срещата е от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Лидерът можеше да бие с двойно повече. Валдемар Лашков даде тон за успеха с попадение, четвърт час след началото. Винисиус Белоти удвои в 35-ата минута.

Тома Ушагелов направи резултата класически, десетина минути след почивката. Влезлият като резерва Николай Боянов реализира четвъртото попадение в 75-ата минута. Гредите помогнаха на вратаря на гостите след удари на Александър Соколов, Кристиян Коцов, и Ушагелов.