Проектонационалите от Зона Пловдив победиха връстниците си от Велико Търново на старта на "Турнир на талантите"

Проектонационалите до 14-годишна възраст от Зона Пловдив започнаха с победа участието си на "Турнир на талантите", след като се наложиха над отбора от Зона Велико Търново с 3:1. Двубоят, който се изигра в три полувремена по 20 минути, бе излъчен на живо по Sportal.bg

Пловдивчани влязоха по-добре в срещата и поведоха в началото с попадение на Петър Байраков. При този резултат приключи и първото полувреме. В началото на втората част влезлият като резерва Максим Запрянов с глава покачи на 2:0. Отборът на Зона Търново се активизира и стигна до дузпа, реализирана от Стефан Чукурлиев.

Само 5 мин по-късно "червените" отново върнаха преднината си от два гола, като този път точен бе Деан Нестеров. При 3:1 завърши втората част от двубоя, а в третата бяха извършени много смени, голове не паднаха и резултатът се запази непроменен.