Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Устрем (Дончево) срази Волов с хеттрик

Устрем (Дончево) надви у дома Волов (Шумен) с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. С хеттрик се отличи голмайстора на домакините Виктор Христов. Той откри резултата в 12-ата минута след асистенция на Васко Боев. Двамата повториха същото в 38-ата минута.

Съотборниците им Пламен Шестаков и Николай Илиев пропуснаха по една възможност до почивката. Малко след нея състезател на гостите докосна топката с ръка и Христов вкара дузпата – 3:0. В 63-ата минута настана суматоха пред вратата на Устрем и Боян Димов реализира почетното попадение. Николай Илиев фиксира окончателното 4:1 с гол от фаул в последните секунди.