Дубълът на Локо надви Спартак в дербито на Пловдив

Локомотив II (Пловдив) победи Спартак (Пловдив) с 4:2. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Адмирации за съперниците. Изиграха коректен мач на ниво професионален футбол. Заложиха на футболните си достойнства и атаката. Освен шестте попадения, имаше и още възможности за голове.

Иван Михайлов откри резултата за Локомотив в 20-ата минута. Ефе Али удвои четвърт час по-късно. В края на полувремето Мирослав Радев върна интригата – 2:1. Спартаковци заиграха силно след почивката. В 50-ата минута Радослав Влашев изравни и всичко започна от начало. Само след 120 секунди обаче Теодор Фърков отново даде аванс на Локо. Той вкара и в 65-ата минута за окончателното 4:2.