Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Гигант смаза Верея и е на върха

Гигант разгроми Верея (Стара Загора) с 6:1 в Съединение и се изкачи на първото място в класирането. Двубоят е от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Това беше най-малкото с което се отърваха гостите. Георги Коев стартира хеттрика си в попадение в 30-ата минута. Скоро Георги Мавродиев удвои.

Иван Скерлев направи резултата класически в края на полувремето. След почивката между 50-а и 60-а минута, Коев се разписа още два пъти. Гостите реализираха почетното си попадение в 72-ата минута. Християн Казаков вкара шестия гол, десетина минути преди края.