Черноморец (Бургас) прегази Верея в Стара Загора

Черноморец (Бургас) разгроми Верея като гост с 5:0 в среща от 27-мия кръг на Югоизточната Трета лига. Всички попадения за победителите паднаха през първата част.

Аризио Коща откри резултата в 15-ата минута, а в средата на полувремето Стоян Кижев (24') удвои преднината на "акулите". До почивката се разписаха още Мирослав Манев, както и Венцислав Гюзелев на два пъти.

Резултати и класиране след 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига

Официален дебют за мъжкия отбор на Черноморец записаха юношите Борис Димов и Румен Дюлгеров. Бургазлии остават на трето място в класирането, на 4 точки от лидера Несебър, а в следващия кръг приемат Розова долина.

Верея се намира в дъното на класирането, без спечелена точка през сезона.