Левски и ЦСКА-София не се победиха при U15

Левски и ЦСКА-София не се победиха при U15. Двубоят започна с превъзходство на домакините, но в открилите се ситуации гол не падна. В края на полувремето обаче имаше драма. В 34-aта минута Левски откри резултата, след като Стивън Гаоте асистира на Радостин Стоилов и той изведе “сините” напред. В следващата атака ЦСКА-София изравни.  Хубав далечен изстрел на Мартин Андонов срещна напречната греда, а при добавката Калоян Пулев не сбърка. Така на почивката двата отбора се оттеглиха при резултат 1:1. През втората част имаше много битка и малко футбол.

В края “червените” можеха да откраднат победата, но вратарят на Левски се намеси добре след опасен удар на Мартин Андонов.

Минути преди да изтече редовното време Иван Андонов от ЦСКА-София бе изгонен за втори жълт картон, след нарушение срещу Стивън Гаоте. До края на мача “сините” упражниха сериозен натиск и създадоха няколко шанса за гол, но до попадение не се стигна и двубоят завърши без победител.