Загорец с категоричен успех в Сливен

Загорец (Нова Загора) победи в Сливен едноименния тим с 3:0. Двубоят е от 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Мирослав Миндев с оглед случилото се на терена. Пламен Иванов наказа грешка на вратаря в 18-ата минута за 0:1. Домакините отвърнаха с удар в гредата.

Александър Хардалов удвои, завършвайки хубава комбинация на гостите в 51-ата минута. В 68-ата пък изпълниха корнер, топката беше върната и Пламен Тенев реализира третото попадение. Веднъж и гредата помогна на сливенския вратар. Още три ситуации създадоха футболистите на Загорец.