Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

ФК Сливен вилня в Карнобат

Едноименният тим на Сливен наби в Карнобат местния отбор с 4:1. Двубоят е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тотална доминация на гостите, които можеха да вкарат още толкова. Капитанът им Донислав Бозев откри резултата от фаул, четвърт час след началото. Кристиян Стоилов завърши комбинация с попадение за 0:2 само 120 секунди след почивката.

В 60-ата минута Иван Стоянов получи топката отляво, надбяга съперник и направи резултата класически. Секунди по-късно настана суматоха пред сливенската врата и стана 1:3. Всички приключи в 71-ата минута, когато топката прехвърли всички защитници на Карнобат, Иван Стоянов я догони и прехвърли вратаря – 1:4. Сливенският тим завърши срещата с намален състав, защото Мартин Стоилов получи втори жълт и червен картон.