Очакван успех за Вихър

Вихър постигна категорично 3:0 над Ботев II (Враца) в Славяново. Срещата e от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Николай Боянов взе трите точки с лекота. Кристиян Григоров откри резултата с глава след центриране от корнер. По идентичен начин се разписа и в 26-ата минута, но след пас от фланга на Калин Иванов. До почивката веднъж и гредата помогна на гостите.

Славяновският тим продължи да надиграва противника и през втората част. Вкара чак в 90-ата минута чрез Константин Генков след пас на Калин Иванов. Генков тресна и гредата с изпълнение на задна ножица. Врачани отправиха два удара в очертанията на отсрещната врата.