Вихър победи Септември в Гложене за купата на АФЛ

Вихър (Славяново) спечели гостуването си на Септември (Гложене) с 1:0 в полуфинал на Северозападна България от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Милен Тодоров осигури успеха за четвъртия в класирането на Северозападна Трета лига. В средата на първото полувреме, футболист на Вихър центрира от фаул, Кристиян Григоров свали топката през празната врата, където за Тодоров остана да я насочи в мрежата. Христиан Петков пропусна другата възможност за славяновскя тим през първото полувреме.

Драма с дузпи! Вихър елиминира Бдин за купата на АФЛ

Домакините пък отправиха два удара към отсрещната врата. След почивката доминацията на вихърци беше тотална. Поне десетина чисти положения за гол пропиляха футболистите му. Така Вихър достигна до финала, в който с Локомотив (Горна Оряховица) ще излъчат представителя на Северозападна България за националната финална четворка на турнира.