Баскетболистка на Монтана е топреализатор на Финалната четворка в Адриатическата лига

Баскетболистката на Монтана 2003 Анджелика Митрашинович спечели приза за Най-добър реализатор на Финалната четворка на Адриатическата лига по баскетбол. Състезателката от Република Северна Македония отбеляза общо 44 точки в полуфиналите и срещата за третото място на турнира, като подели отличието с Шарика Макнийл от сръбския Войводина 021, която също събра общо 44 точки в актива си.

Именно Войводина 021 победи Монтана 2003 в спора за бронзовите медали в международната надпревара.

20-годишната Анджелика Митрашинович вкара 16 точки в полуфинала срещу Будучност и добави 28 срещу Войводина 021.

За Най-полезен играч във Финалната четворка на Адриатическата лига бе избрана Блажа Чех от шампиона Цинкарна (Словения), а в редовния сезон Най-полезен състезател стана Драгана Живкович от сребърния медалист Будучност (Черна гора), който бе домакин на финалите в Подгорица.